Pierwszy Zimowy Spływ Kajakowy za nami

DSCN7353Dzisiaj po godzinie 10:30 grupa siedemnastu śmiałków wyruszyła z Sernik w trasę Pierwszego Zimowego Spływu Kajakowego po Wieprzu. Była to pierwsza ogólnodostępna tego typu impreza w okolicach Lubartowa. 

Na zapaleńców kajakowych czekała stosunkowo krótka, bo tylko 8 kilometrowa trasa do przystani w Szczekarkowie, która została zaplanowana na zimową aurę. Po dopłynięciu do celu wszyscy uczestnicy jednogłośnie stwierdzili, że warto powtórzyć tę imprezę na dłuższej trasie, bo dzisiejsza pogoda zachęcała do dłuższej aktywności na świeżym powietrzu. Po zakończeniu spływu uczestnicy mogli posilić się ciepłą kiełbaską z ogniska i gorącym napojem. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy po raz kolejny obdarzyli nas zaufaniem i postanowili wziąć udział w dość ryzykownym i nieprzewidywalnym wydarzeniu.  Uczestnikami spływu byli głównie mieszkańcy Lubartowa i okolic, ale mieliśmy również gości z powiatu kraśnickiego, co bardzo nas cieszy.

Zasłuchani w pozytywne opinie nabieramy przekonania warto i chcemy działać coraz więcej na rzecz społeczności lokalnej i zarażać wszystkich sportową pasją i do uprawiania turystyki aktywnej.

[pełna galeria]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *