Rodzinny Rajd Rowerowy – zakończenie wakacji 2017

I rodzinny rajdW ostatnią sobotę sierpnia trzydziestu pięciu rowerzystów wzięło udział w „Rodzinny rajd rowerowy – zakończenie wakacji 2017”- rajdzie rowerowym po Lasach Kozłowieckich organizowanym przez naszą organizację. Rajd miał charakter imprezy kameralnej, integrującej mieszkańców Lubartowa.

Do rajdu można było zgłosić się wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie wydarzenia lub osobiście w dniu rajdu. Po zakończeniu zgłoszeń uczestnicy rajdu w asyście członków stowarzyszenia ruszyli z pod Kaplicy przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na wspólny przejazd trasy liczącej 16 kilometrów przez Annobór i Kozłowiecki Park Krajobrazowy.  Na parkingu leśnym w Kopaninie został wyznaczony postój. Każdy uczestnik rajdu mógł się posilić ciepłym poczęstunkiem przygotowanym przez członków stowarzyszenia – Łukasza i Jerzego, a także otrzymać upominki za udział w rajdzie. Po mile spędzonym czasie odpoczynku i wymianie rowerowych doświadczeń uczestnicy rajdu udali się w drogę powrotną przez Wandzin do Lubartowa.

Nieocenione jest zaangażowanie wolontariuszy w organizację i bezproblemowy przebieg rajdu. Impreza została dofinansowana ze środków finansowych Miasta Lubartów.

Bonus:
Relacja video – Kanał S
Szczegóły trasy – Endomondo

Autor: Piotr Zglejszewski
Galeria: Lidia Wróbel

Pełna galeria