• To wydarzenie minęło.

Mistrzostwa Powiatu Lubelskiego w Piłkę Siatkową

7 listopada 2020 @ 09:30 - 17:00

50PLN

Lubartowskie Towarzystwo Przyjaciół Sportu ma zaszczyt zaprosić drużyny z terenu powiatu lubelskiego na Mistrzostwa Powiatu Lubelskiego w piłkę siatkową.

– Liczba miejsc ograniczona, o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.
– W turnieju mogą brać udział zarówno kobiety jak i mężczyźni.
– W turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach PZPS i WZPS (od III ligi wzwyż), w kat. wiekowej seniorów w sezonach 2018/2019 oraz 2019/2020. W przypadku gdy w mistrzostwach wystąpi Zawodnik, który nie dostosuje się do powyższego wymogu jego drużyna zostanie niesklasyfikowana w turnieju.
– Termin przyjmowania zgłoszeń mija we wtorek 10.03.2020 o godzinie 18:00.
– Udział w turnieju jest płatny . Opłatę w wysokości 50 złotych należy przelać na konto Stowarzyszenia 54 8707 0006 0012 3259 2000 0001 tytuł przelewu: Opłata wpisowa na turniej. W przypadku gdyby opłatę wykonywała inna osoba niż zgłaszająca, należy w wiadomości e-mail na adres ltpslubartow@gmail.com przekazać informację kto wykonywał przelew. Uwaga! Przelewy z innym tytułem lub dodatkowymi informacjami mogą nie zostać zaksięgowane.
– Organizator zapewnia dla każdej drużyny wodę.
– Organizator zapewnia doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry, natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki, oraz za skutki wypadków przed, po i w czasie gry. Każda drużyna jest odpowiedzialna za własne ubezpieczenie NW/OC, a zawodnicy powinni ubezpieczyć się indywidualnie.
– W czasie turnieju obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz spożywania alkoholu na terenie szkoły (dotyczy również parkingu przy sali gimnastycznej), złamanie tego zakazu może skutkować wykluczeniem uczestników z turnieju. Do turnieju nie mogą być dopuszczeni zawodnicy znajdujący się w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających.
– System rozgrywek zostanie podany po zakończeniu zgłoszeń.

Turniej jest współfinansowany ze środków finansowych Powiatu Lubelskiego.

– Informacje:
tel. 665-084-172
mail: ltpslubartow@gmail.com
– Zapisy:

[osm_map_v3 map_center= „51.3601,22.6243” zoom=”18″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

Data:
7 listopada 2020