III turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych

21 grudnia 2019 @ 10:00 - 17:00

40PLN

Lubartowskie Towarzystwo Przyjaciół Sportu ma zaszczyt zaprosić drużyny mieszane do Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie na III turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych.  Tym razem będziemy rywalizować o puchar Starosty Lubartowskiego – Sz. P. Ewy Zybały.

– Liczba miejsc ograniczona, o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.
– W czasie meczu na boisku muszą przebywać TRZY kobiety.
– W turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach PZPS i WZPS (od III ligi wzwyż), w kat. wiekowej seniorów w sezonach 2018/2019 oraz 2019/2020. W przypadku gdy w mistrzostwach wystąpi Zawodnik, który nie dostosuje się do powyższego wymogu jego drużyna zostanie niesklasyfikowana w turnieju.
– Termin przyjmowania zgłoszeń mija w czwartek 19.12.2019 o godzinie 18:00.
– Udział w turnieju jest płatny . Opłata przeznaczona będzie na pokrycie kosztów wynajmu sali i będzie wynosiła 40 złotych.
– Organizator zapewnia dla każdej drużyny wodę.
– Organizator zapewnia doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry, natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki, oraz za skutki wypadków przed, po i w czasie gry. Każda drużyna jest odpowiedzialna za własne ubezpieczenie NW/OC, a zawodnicy powinni ubezpieczyć się indywidualnie.
– W czasie turnieju obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz spożywania alkoholu na terenie szkoły (dotyczy również parkingu przy sali gimnastycznej), złamanie tego zakazu może skutkować wykluczeniem uczestników z turnieju. Do turnieju nie mogą być dopuszczeni zawodnicy znajdujący się w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających.
– System rozgrywek zostanie podany po zakończeniu zgłoszeń.

– Informacje:
tel. 665-084-172
mail: ltpslubartow@gmail.com
– Zapisy:

[osm_map_v3 map_center= „51.4671,22.6040” zoom=”19″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

Data:
21 grudnia 2019